Jeżeli chcecie Państwo w profesjonalny sposób, wraz z pomiarami diagnostycznymi i hamownią zwiększyć moc w swoim samochodzie, a nie ma w Waszej okolicy zaufanego warsztatu tuningowego, który zajmuje się tym na co dzień, postaramy się pomóc.

Od 2010 roku zajmujemy się modyfikacjami mechanicznymi i elektronicznymi samochodów osobowych oraz dostawczych każdej marki. Modyfikujemy silniki głównie turbodoładowane, zarówno diesla jak i benzynowe. Jest to profesjonalny chip tuning silnika oraz chip tuning skrzyni biegów oparty o indywidualne rozwiązania w przypadku każdej jednostki z osobna. Przeprowadzamy modyfikacje mechaniczne silnika i jego osprzętu. To wydajniejsze większe turbo, wydajniejszy układ paliwowy, większe wtryski, sportowy wydech, większy i wydajniejszy intercooler, większy dolot. Po za silnikiem to sportowy wydajniejszy układ hamulcowy, sportowe zawieszenie i układ przeniesienia napędu.

Wszystkie wyniki naszych prac od samego początku naszej działalności potwierdzamy wykresami z hamowni podwoziowej oraz drogowej 4×4. Hamownia jest niezbędna do przeprowadzenia profesjonalnego chip tuningu. Przed każdą modyfikacją dokonujemy diagnostyki dynamicznej z pomiarem mocy na hamowni w celu zbadania danej jednostki czy nadaje się do modyfikacji.

Chip Tuning silnika

Zwiększenie mocy i momentu obrotowego silnika nadal z zachowaniem bezpiecznych parametrów.

Chip Tuning skrzyni biegów

Odblokowanie momentu, skrócenie czasu zmiany biegów, modyfikacja punktów zmiany biegów, zwiększenie ciśnienia oleju itp.

Hamownia podwoziowa

Każdy samochód, który przyjeżdża do nas na modyfikacje weryfikujemy na hamowni podwoziowej lub drogowej. Tylko w ten sposób oprócz odczuć można potwierdzić realne różnice przed i po modyfikacjach.